Fikret Orman'dan 'Fevzi' Açıklaması

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, eski kalecileri Fevzi Tuncay’a kulüpte iş verilip verilmeyeceğiyle ilgili, "Futbol direktörümüz Önder Özen’le görüştüm. Memnuniyetle görev verebileceklerini belirtti. Bizim açımızdan herhangi bir sıkıntı yok. Kendi tercihi" dedi.

Fikret Orman'dan 'Fevzi' Açıklaması

Hatay’ın Merkez ilçe Antakya’ya bağlı Gülderen köyünde, Hatay Beşiktaşlılar Derneği’nin oluşturduğu hatıra ormanında fidan dikme törenine katılan Orman, Antakya Orman İşletme Müdürü Mehmet Harbi’den bilgi aldı.

 
Daha sonra Temmuz ayında çıkan orman yangınında zarar gören alana defne fidanı diken Orman, taraftarlarla hatıra ormanını gezdi.
 
Burada açıklamalarda bulunan Orman, “Beşiktaş bir sivil toplum örgütü ve toplumun hassasiyetleri bizim hassasiyetimiz. Burada Hatay derneğimiz büyük bir incelik göstererek böyle bir proje başlattı. Burada artık Beşiktaş’ın bir ormanı var, mutluyuz" dedi.
 
Beşiktaş başkanı Orman ayrıca, gözaltına alınan Beşiktaşlı eski kaleci Fevzi’nin kulüpten yardım istediği yönündeki iddialara yönelik, "Bana gelmiş herhangi bir bilgi yok. İlk defa hapse girdiği zaman öğrendim. Pazartesi çağırdım yanıma gelecek. Geldiği zaman elimizden bir destek gelirse yapmaya çalışacağız" diye konuştu.
 
 
 
"Fevzi Konusunda Önder Özen'le Görüştüm"
 
Orman, kaleci Fevzi’ye kulüpte bir görev verilip verilmeyeceği konusunda ise, “Futbol direktörümüz Önder Özen’le görüştüm. Memnuniyetle görev verebileceklerini belirtti. Bizim açımızdan herhangi bir sıkıntı yok. Kendi tercihi. Ama şunu unutmamak lazım; Türkiye’de mağdur duruma düşmüş özellikle daha eski jenerasyondan birçok sporcumuz var. Biz de elimizden geldiği kadar hepsine yardımcı olmaya çalışan bir kulübüz" diye konuştu.
 
 
 
Fernandes’in Geleceği ve Pirlo
 
Orman, Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Manuel Fernandes’in takımdaki geleceği ve İtalyan Futbolcu Pirlo’nun transferiyle ile ilgili olarak da, "Fernandes Beşiktaş’ın sezon sonuna kadar kontratlı oyuncusu. Oynadığı performans ve Beşiktaş’ın menfaatleri uygun gelirse kalır. Bu seneki performansı geleceği için çok önemli. Pirlo 35 yaşında bir futbolcu ve 3 senelik kontrat tamamen palavra" diye konuştu.
 
Hatay Beşiktaşlılar Derneği’nin Gülderen köyündeki 50 dekarlık araziye 20 bin defne fidanı dikeceği öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2013, 20:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER