Fenerbahçe'den Taraftarına Çağrı

Fenerbahçe Kulübü, Cumartesi günü Galatasaray'la yapılacak şampiyonluk maçı öncesi taraftarlarına yönelik bir mesaj yayımladı.

Fenerbahçe'den Taraftarına Çağrı

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde yer verilen mesajda, 3 Temmuz'dan itibaren yaşanan sürece ve futbol takımının geldiği noktaya işaret edilerek, şiirsel bir dille, “Ve 310 gün sonra, sezon başında inanması zor da olsa, hedeflenen finallerin adı oldu Fenerbahçe! Bizi bugünlere getiren her değere binlerce kez teşekkürle, Fenerbahçe'nin kupalardan, finallerden çok büyük olduğundan emin olan bir camia ile şimdi görev yine Fenerbahçe'nin büyük taraftarında. Bu büyük camia, kazansa da kaybetse de takımının yanında. Bugün, yarın, gelecekte ve bu bilinçle destekleyecek takımını 12 Mayıs'ta” ifadeleri kullanıldı.

“Fenerbahçe taraftarı, aslında diğer maçlardan farksız gördüğü bu son maçta, 90 dakika alkışlarla takımının yanında, susmayan ıslıklarla rakibinin karşısında olmalı. Kendi futbolcusuna güç, rakibine ders olmalı. Her günü ayrı bir belgesel konusu olabilecek bu sürecin, bugün geldiğimiz noktasında, Fenerbahçe hedefine aslında çoktan ulaştı. Bundan sonra kazanılacaklar, sadece bir sembol olacak. Fenerbahçe, taraftarlarından alacağı sonsuz destek ile taraftarlarına bu mutluluğu da yaşatacak” cümlelerine yer verilen açıklama, İslam Çupi'nin, “Şampiyon olmak mümkün, Fenerbahçe olmak imkansız” sözleriyle tamamlandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2012, 19:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER