Fenerbahçe'de Bomba İddia!

Ali Yıldırım ile bir araya gelen yıldız futbolcu ile anlaşıldığı öğrenildi. İddialar bununla da sınırlı değil...

Fenerbahçe'de Bomba İddia!

 

Kuyt'ı renklerine bağladıktan sonra listesindeki diğer flaş isimleri bitirmeyi hedefleyen Sarı-Lacivertli yönetim bir süredir gündeminde yer alan Lassana Diarra ve Tino Costa için girişimlerini hızlandırdı. Önceliği Real Madrid'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Diarra'ya veren Fenerbahçe'de yönetici Ali Yıldırım Fransız futbolcunun menajeri Claudio Vigorelli ile bir görüşme yaptı.
 
Rus kulübü Spartak Moskova'nın Real Madrid'e bonservis bedeli olarak 10 milyon Euro önermeye hazırlandığını duyan Ali Yıldırım, Vigorelli ile yıldız futbolcunun durumunu masaya yatırdı. Bu görüşmenin ardından Diarra'nın yıllık ücretinde indirime gitmeyi kabul ettiği işin Real Madrid'i ikna etmeye kaldığı öğrenildi. Ancak Spartak Moskova'nın 10 milyon Euro'luk bir teklife hazırlanması Sarı-Lacivertli yönetimi sıkıntıya soktu.
 
Fenerbahçe'de Lassana Diarra'nın transferinde pürüz çıkması durumunda onun alternatifi olarak düşünülen Valencialı oyuncu Tino Costa için İdari Menajer Hasan Çetinkaya İspanyol kulübüyle bir görüşme gerçekleştirdi. Arjantinli futbolcuyu transfer etmek istediklerini Valencialı yöneticilere ileten Çetinkaya bonservis bedelinde indirim istedi. Fenerbahçe Diarra'nın transferinin gerçekleşmemesi durumunda el sıkıştığı Topal ile Costa'ya toplu imza attırıp şov yapmayı planlıyor. Inter'in Brezilyalı stoperi Lucio konusunda olumlu gelişmeler olduğu
 
Kuyt ve Hasan Ali Kaldırım'ı renklerine bağlayan Fenerbahçe gözünü şimdi Diarra, Tino Costa'ya çevirmiş durumda.
 
F.Bahçe bir dönem Galatasaray forması giyen Mehmet Topal ile anlaştı. Taraftarlar onun bir an önce Şükrü Saracoğlu'na çıkması için adeta geri sayıma başladı.
 
Fenerbahçe'nin transfer listesinde ilk sırada yer alan Lassana Diarra'ya Rus kulübü Spartak Moskova'nın da talip olduğu öğrenildi. Spartak Moskova'nın Fransız oyuncu için Real Madrid'e 10 milyon Euro'luk bir teklif sunması Sarı-Lacivertli yönetimin işini zorlaştırıyor. 
Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2012, 15:59
YORUM EKLE

banner47