Fenerbahçe yönetiminin kararı!

Phillip Cocu ile yolların ayrılmasının ardından yabancı bir teknik direktörle anlaşmayı düşünen Fenerbahçe rota yerliye döndü. Yönetim, sezon sonuna kadar Erwin Koeman veya başka bir hoca ile gidip sezon sonunda da Abdullah Avcı'yı takımın başına geçirmeyi hedefliyor.

Fenerbahçe yönetiminin kararı!

Hollandalı Phillip Cocu ile yolların aryılmasının ardından teknik direktör arayışları devam eden Fenerbahçe'de rota yerli hocaya çevrildi. 

Takvim gazetesinin haberine göre, sarı-lacivertliler sezon sonunda Başekşehir'in başarılı teknik direktörü Abdullah Avcı'yı takımın başına getirmeyi planlıyor. 

Sezonu Koeman veya başka bir hoca ile tamamlayıp sezon sonunda da Başakşehir'de 12. sezonunu geçiren Abdullah Avcı için harekete geçilecek. 

TEKLİF DAHA ERKEN DE OLABİLİR

Eğer ​Medipol Başakşehir yönetiminden izin alınırsa bu görüşmenin daha erken de olabileceği belirtiliyor. Ancak Başakşehir'in şampiyonluk yarışı içinde olması bu durumu biraz engelliyor. 

TARAFTAR DA SICAK BAKIYOR

Fenerbahçeli taraftarlar da sosyal medya üzerinden yaptığı yorumlarda yerli hocanın doğru seçim olacağını belirtiyorlar. Abdullah Avcı'yı takımın başında görmek isteyenlerin oranı ise bir hayli yüksek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER