Fener, Cimbom, Kartal Yarıştı Juve Şaşırdı!

İtalyan Tutto Sport, Juventus'un oyuncu almak kadar büyük bir derdi olduğunu oyuncu satmanın da Torino ekibinin canını sıktığını yazdı.

Fener, Cimbom, Kartal Yarıştı Juve Şaşırdı!

Ziegler, Melo, Krasic, Elia, Pazzienza ve Matri'ye müşteri arayan Beppe Marrotta'nın henüz istediği rakamlara kimsenin ulaşmamasından rahatsızlık duyduğu bildirildi. 

Melo için Galatasaray'ın istekli olduğu Ziegler için de Fenerbahçe'nin istekli oldukları fakat Juventus'un istediği rakamlar nedeniyle Türklerin görüşmeleri kestiği bildirildi. Ziegler için Türkiye'den bir kiralama teklif daha alan Juventus'un ise bu teklifi değerlendirmek istemediği iddia edildi. Ziegler'e kiralamak için teklif yapan kulübün ise Beşiktaş olabileceği belirtildi. 

Juventus'un Türk takımlarının birbirlerinin arkasından birbirlerinin istediği oyuncular için sürekli ilginç tekliflerle gelmesinin de Marrotta'nın kafasını karıştırdığı iddia edildi. 

Krasic için önce Fenerbahçe'nin sonra Galatasaray'ın, Elia için önce Galatasaray'ın sonra Fenerbahçe'nin, Melo için Fenerbahçe'nin farklı tekliflerle Marrotta'nın kapısını çalmasının kafa karıştırdığı haberde yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2012, 17:42
YORUM EKLE

banner47