Fatih Terim Bombası!

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın, sarı-kırmızılı kulübün 25 Ekim'de yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa aday olmayacağını açıklamasının ardından Galatasaray'dan Başkanlık için sürpriz bir iddia geldi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal'ın  olağanüstü genel kurula girmeyeceğini açıklamasının ardından Galatasaray'da gözler adaylık çalışmalarına çevrilmiş durumda...
 
Kulübün önemli isimleri Ali Dürüst, Abdurrahim Albayrak ve Fatih Altaylı önceki gün  bir araya gelmiş ve durum değerlendirmesi yapmıştı. Bu zirvede konuşulan ve bomba etkisi yaratacak bir ayrıntıya ulaşıldı. Alınan bilgilere göre üç önemli ismin zirvesinde çok sürpriz bir ismin başkan adaylığı gündeme geldi. Bu kişi, Galatasaray camiasının efsane ismi, şu anki Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'di.
 
Ayrıca, Geçen yıl Divan Kurulu üyeliğine hak kazanan Fatih Terim'in başkan adaylığı için önünde herhangi bir engel bulunmuyor... Tecrübeli teknik adamın kendisiyle ilgili ortaya atılan projeden haberdar olduğu ve yakın çevresine, "Galatasaray başkanlık makamı, her Galatasaraylı'nın hayalidir. Fakat şu anda üstlendiğim görev de Türk futbolu açısından çok önemli" dediği öğrenildi.
 
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2014, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER