Erciyesspor Tütüneker'le El Sıkıştı

Bülent Korkmaz’ın görevine geçen hafta son veren Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor, Uğur Tütüneker’le prensipte anlaşma sağladı.

Erciyesspor  Tütüneker'le El Sıkıştı
Tütüneker’in bu akşam saatlerinde Kayseri’ye gelerek yönetimle bir saraya geldikten sonra 1.5 sezonluk anlaşmaya imza atacağı, daha sonra da mavi siyahlı takımla birlikte ilk antrenmanına çıkacağı bildirildi.
 
Teknik direktör konusunda çalışmalarını İstanbul’da yürüten kulüp başkanı Ziya Eren’in mavi siyahlı ekipte yıllar önce görev alan Uğur Tütüneker’le her türlü konuda anlaştığı öğrenildi. Tütüneker’in görüşmede Başkan Eren ile el sıkıştığı belirtildi.
 
ÖZKEŞ: "OYUNCULARIMIZA GÜVENİYORUZ"
 
Öte yandan mavi siyahlı ekibi, bu hafta oynayacağı Balıkesirspor maçına hazırlayan alt yapı sorumlusu Mustafa Şimşek Özkeş, şunları söyledi:
 
"Şu anda geçmiş haftalardan sakatlığı süre gelen Manjek Sivas maçında aramızda olamayacak. Takım kaptanımız İlhan Parlak’da ameliyat oldu. Cem Can’ında sakatlığı sürüyor. Aramıza bu hafta cezası biten İbricıc’da katıldı. Balıkesirspor maçından sonra, Sivasspor’u inceledik, analiz ettik. Rakip takımın oynadığı maçları izledik. Bu maçı düşünüyoruz. Balıkesirspor maçını kazanmak bizi mutlu etti. Bir seri yapabilecek güce sahibiz. Oyuncularımıza güveniyoruz."
Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2014, 14:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER