banner51

Engel Atlama Yarışmaları

Adana Atlıspor Kulübü, Türkiye Binicilik Federasyonu ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenledikleri kupalı ve para ödüllü yarışmalar gerçekleştirildi.

 Engel Atlama Yarışmaları

 

Garanti Bankası’nın sponsorluğunda, Atlıspor Kulübünde halka açık ve ücretsiz olan yarışmaların ilk gününün 3. bölümünde gerçekleştirilen Adana Atlı Spor Kulübü Kupalı yarışmasını 80 ve 100 santimetrelik Kategorisini Adana Atlı Spor Kulübü’nden Zeynep Kavi ile Başkent Spor Kulübünden Taha Yedikardeş kazandı. Ödüllerini Atlı Spor Kulübü Bakanı Namık Kemal Güngören ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Fazlı Bayram Hadi verdi.
 
Günün ikinci yarışında Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kupası’nı Başkent Binicilik Kulübünden Kaan Kızılkaplan kazandı. Ödülünü Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ve Türkiye Binicilik Federasyonu Başkanı Tunç Çapa verdi.
 
Günün son yarışı olan Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Kupası’nı Başkent Binicilik Kulübü sporcusu Ömer Çetin kazandı. Ödülünü Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali Gülleri tarafından verdi.
 
Etkinliği Adana Vali Yardımcısı Mustafa Yüksel Karadağ, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürlerinden Mustafa Uyanık, Adana Atlı Spor Kulübü üyeleri ile spor severler izledi.
Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2013, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER