Emre'yle Emenike Kavga Etti

53. dakikada Emre ile pas tartışması yaşayan Emenike, kendisini protesto eden taraftarlara tepki gösterdi. İsmail Kartal da bunun üzerine Nijeryalı futbolcuyu çıkarıp Webo’yu aldı.

Emre'yle Emenike Kavga Etti
Fenerbahçe-Gaziantepspor maçının 53. dakikasında herkesi şoke eden bir olay yaşandı. Önce Emre Belözoğlu ile Emmanuel Emenike, pas tartışması yaşadı.    
 
Yaklaşık 30 saniye süren tartışma tribündeki taraftarları da gerdi. Sarı lacivertli taraftarlar, o dakikaya dek vasat bir oyun sergileyen Emenike’ye ıslıklamaya başladı. Buna sinirlenen Nijeryalı futbolcu, “Bağırın bağırın, devam edin” dercesine iki elini havaya kaldırdı.
 
Bunun üzerine Emre Belözoğlu, Diego Ribas, Bekir İrtegün ve Caner Erkin taraftarlara, “Yapmayın” diye işaret yaptı. İlerleyen dakikalarda top Emenike’nin ayağına geldiğinde taraftarların bir bölümü alkışlarken, bazıları da protesto etti.
 
Teknik direktör İsmail Kartal, demoralize olan Emenike’nin bu durumunun takıma zarar vermemesi için hemen Webo’yu oyuna alıp, Nijeryalı futbolcuyu kenara aldı. Emenike oyundan alındıktan sonra direkt soyunma odasına gitti.
 
EMRE: SAHADA NE GÖRDÜYSENİZ O!
 
Olayın kahramanlarından Emre Belözoğlu, Emenike ile sahada yaşananlar hakkında maçın ardından yaptığı açıklamada, 'Sahada ne gördüyseniz o. Olay orada kapanmıştır' ifadelerini kullandı.
 
Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2014, 09:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER