Ekol Göz Menemenspor'da imza töreni

TFF 1. Lig ekiplerinden Menemenspor, isim sponsoru olan Ekol Göz Hastanesi'yle sponsorluk anlaşmasını resmen imzaladı. Ekol Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Mehmet Baz ve eşi Figen Baz, Menemenspor'u ziyaret ederek yeni sezonda başarılar diledi.

Ekol Göz Menemenspor'da imza töreni

Baz ailesini, Kulüp Başkanı Kazım Hürol Taklak, Onursal Başkan Tahir Şahin ve futbolcular karşıladı.Yeni sezonda tüm takıma başarılar dileyen Ekol Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Mehmet Baz, "Menemenspor, İzmir'in bir yıldızı. Ekol Hastaneleri olarak yıllardır sağlık hizmeti veriyoruz. Menemenli birçok hastamız var. Kulübün ve yöneticilerinin başarılarını hep takdir ediyorum. Her iki markanın da değerli olduğuna inanıyoruz" dedi. 

Hem Ekol Hastaneleri'nin Menemenspor’a hem de Menemenspor'un Ekol Hastaneleri’ne değer katacağına inandığını belirten Baz, "Kulübe forma ve isim sponsoru olmaya karar verdik. Anlaşmamız çerçevesinde bu sezon kulübün adı Ekol Göz Menemenspor olarak geçecek. Bu, Futbol Federasyonu tarafından da onaylandı. Menemenspor'u Süper Lig'de görmek istiyoruz" diye konuştu. Onursal Başkan Tahir Şahin ise, "Son yapılan kongrede isim değişikliğine giderek Menemenspor olduk. Tarihte ilk kez TFF 1. Lig'de oynamayı elde ettik. Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşu Ekol Hastaneleri, yeni dönemde elimizi tuttu. Ben Mehmet Baz ve eşi Figen Hanım'a, hem şahsım hem takımımız hem de Menemenli hemşehrilerimiz adına çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER