Divan Başkanı Yarın Belli Olacak

Karşıyaka'da yönetimin ardından divan kurulu da yarın belli olacak.

Divan Başkanı Yarın Belli Olacak

Burak Cilasun / Ben TV

Karşıyaka'da yönetim belirsizlikleri birer birer sona eriyor. Yeşil kırmızılı kulüpte geçtiğimiz hafta gerçekleşen olağanüstü genel kurul ile birlikte Turgay Büyükkarcı dönemi başlarken, yarın gerçekleştirilecek olan divan kurulu başkanlığı görevi için de olası adayların nabız yoklama çalışmaları sürüyor.

Yeşil kırmızılılarda Mehmet Ali Kasalı ve Volkan Alposkay'ın da isminin geçtiği divan kurulu başkanlığı için kulislerde en çok eski başkanlardan Fatih Diniz'in ismi seslendiriliyor. Yaşar Holding'in Kasalı'ya yakın olduğunun belirtildiği süreçte Fatih Diniz'e ise mevcut yönetim ve divan kurulunun son başkanı olan Cihan Büyükoral destek veriyor.

Konuya ilişkin Ben TV'ye de kısa bir demeç veren Büyükoral, "Fatih Diniz, kulübümüz için görev süresi boyunca faydalı işler yapmaya gayret etmiş ve yönetimlerin borçlanmasının önünü tüzükle kapatmak gibi bir işi kendi başkanlığı döneminde üstlenerek fedakarlığını ortaya koymuştur. Bu dönemde yönetiminde çok sevdiğimiz arkadaşlarımız da yer almıştır. Divan Kurulu demek Karşıyaka'nın emniyet kilidi demektir. Kulübü bir arada tutmak, karşıt görüşteki arkadaşları aynı masaya oturtup, Karşıyaka Spor Kulübü'nün menfaatleri uğruna el sıkıştırmak demektir. Bu nedenle kendisinin böyle bir göreve çok yakışacağını düşünüyorum." dedi.

Öte yandan Cihan Büyükoral'ın yanı sıra Karşıyaka Divan Kurulu 2. Başkanı Halil Zeki Osma'nın da gerçekleştirilecek seçimde Fatih Diniz'i destekleyeceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2018, 14:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER