banner51

Demba Ba Orman İle Buluştu

Beşiktaş’ın transfer görüşmelerine başladığı Demba Ba, bugün İstanbul’a geldi ve ardından Vodafone Arena’ya geçti.

Demba Ba Orman İle Buluştu
 
"Gururlan" yazılı siyah-beyaz tişörtü üzerine giyen Demba Ba’yı Başkan Fikret Orman karşıladı ve bir süre sohbet etti. Mutlu olduğu gözlenen Demba Ba’ya Vodafone Arena’yı gezdiren İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kulüp Basın Sözcüsü Metin Albayrak, stadyumun özellikleri hakkında bilgiler verdi. Başkan Fikret Orman, 9 Numaralı BA yazılı yeni sezon formasını Senegalli futbolcuya verdi. Demba Ba, kartal hareketi yaparak kameralara poz verdi.
 
Demba Ba, "Taraftarların ilgisi, yeni stadyumun devam eden inşaatı beni mutlu etti ve çok etkilendim. Burada oynamak için çok heyecanlıyım, çok istekliyim. Herkese en çabuk şekilde kendimi göstermek istiyorum. Beşiktaş büyük bir kulüp ve bu kulübün bir parçası olmak istiyorum. Taraftarların bana sıcak bir karşılaması vardı. Bundan sonrasında da sıcak ilişkilerimiz devam edecektir" dedi.
 
ELİMİZDEN GELENİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ
 
Başkan Fikret Orman, "Beşiktaş’a faydalı olacağına inandığımız bir santrafor. Transferlerin bütçemize uyması lazım, yoksa transfer yapması kolay, ama ödemesi zor bir iş. Beşiktaş’a fayda sağlayacak transferler yapmaya çalışıyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz" dedi.
 
Beşiktaş İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Kulüp Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Demba Ba’nın kendisini kanıtlamış, dünyanın en iyi futbolcularından birisi olduğunu belirtti.
Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2014, 15:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER