banner51

'Çok Kritik Bir Süreç Bizi Bekliyor'

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, yeni sezonla ilgili çalışmaların sürdüğünü belirterek, "Çok kritik bir süreç bizi bekliyor. İleride çok büyük yaptırımlarla karşılaşmamamız için tüm şehrin şimdiden birlik olması ve harekete geçmesi gerekiyor" dedi.

'Çok Kritik Bir Süreç Bizi Bekliyor'
PTT 1’inci Lig ekiplerinden Samsunspor, yeni sezon planlaması doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürüyor. 3’ü kiralık 19 oyuncusunun sözleşmesi biten kırmızı beyazlılarda yönetim, kadroyu takviye etmek için görüşmeler yapıyor. Kulüp Başkanı Erkut Tutu’nun İstanbul’da bulunduğunu belirten Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren, "Başkanımız yarın ya da bir sonraki gün Samsun’a gelerek basın toplantısı düzenleyecek. Bu toplantıda birçok konuya açıklık getirecek. Sanırım yönetimin göreve devam edip etmeyeceği konusu ve transferlerle ilgili çalışmalar da netlik kazanacak" dedi.
 
Kurulan ekibin transfer çalışmalarını gerçekleştirdiğini belirten Sportif Direktör Zeren, "Biz görevi bırakmayacakmış gibi, Samsunspor’un menfaatleri doğrultusunda çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Ancak şunun bilinmesi gerekiyor. Geçmiş borçlar bir kez daha karşımıza çıktı ve çıkmaya da devam edecek. Bu durum transfer yasağı almamıza, geride kalan sezonda yaşadığımız 3 puan silme cezasından daha büyük yaptırımlarla karşı karşıya kalmamıza neden olabilir. Bu nedenle iş işten geçmeden, geç kalmadan şehrin birlik olması ve taşın altına elini koyması gerekiyor” diye konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2015, 16:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER