Cim Bom'a Q7 Cevabı

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran, 'G.Saray, devre arasında Quaresma'yı isterse verir misiniz?' sorusuna bu karşılığı verdi, 'İsterse yabancı kulübe gidebilir' dedi

Cim Bom'a Q7 Cevabı

 

Quaresma devre arasında isterse yabancı bir kulübe gidebilir. Ancak G.Saray'a vermeyeceğiz... Bu sözler, Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Tamer Kıran'a ait. Basın mensuplarına konuşan Kıran, 'G.Saray, devre arasında Quaresma'yı isterse verir misiniz?' sorusuna şu karşılığı verdi: 'Portekiz'den döner dönmez kendisiyle görüştüm. Tutuklanma olayı, her insanın başına gelebilir. Tatsız bir durum.
 
Kıran şöyle devam etti.
 
'Yapabileceğimiz bir şey var mı?' diye sordum. Kendisi, sorun olmadığını, avukatlarının konuyla ilgilendiğini söyledi. Quaresma günlük idmanlarına devam ediyor. Orada bir eksiği yok. Ocakta gider mi bunu ancak o zaman göreceğiz. Devre arasında böyle bir talep gelirse bunu yönetim olarak değerlendiririz. Ancak devre arasında kesinlikle G.Saray'a vermeyiz.
Şahsi bir problem yok.  Sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Zaten o zaman istediği yere gider. Quaresma olayını burada bitirelim.' Kıran,  Webo için İstanbul BB Başkanı Çağatay Kalkancı'yla da görüştüklerini ifade etti.
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2012, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER