banner9

Bursaspor'da Faty İlk Defa Antrenmana Çıktı

Bursaspor’un uzun bir sakatlık dönemi geçiren Fransız futbolcusu Ricardo Faty, bugünkü antrenmanda ilk defa yeşil beyazlı takımla birlikte çalıştı.

Bursaspor'da Faty İlk Defa Antrenmana Çıktı
NEŞELİ ANTRENMAN
 
Yeşil beyazlı takım, cuma akşamı saat 20.00’de seyircisi önünde karşılaşacağı Osmanlıspor mücadelesinin hazırlıklarını, bu sabah saatlerinde Özlüce Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
 
Çalışmanın ilk 15 dakikalık bölümü basın mensuplarına açık tutuldu. Antrenman teknik sorumlu Ersel Uzgur’un saha içerisinde yaptığı kısa toplantı ile başladı. Antrenmanın ilk bölümü serbest ısınma olurken, daha sonra neşeli bir antrenman gerçekleştirdi.
 
Yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanın son bölümünde taktik içerikli çift kale maç yapıldı.
 
Bursaspor, yarın yapacağı çalışma ile hazırlıklarını tamamlayıp, tesislerinhde kampa gireceği bildirildi.
 
ERDEM’İN OYNAMASI ZOR
 
Bu arada sağlık ekibi, hafta başından bu yana sağ ayak dizinde oluşan ödem nedeniyle çalışmalara katılamayan Erdem Özgenç’in cuma akşamı Osmanlıspor maçında oynamasının zor olduğunu açıklandı.
 
ERSEL UZGUR’E DESTEK ZİYARETİ
 
Bu arada Bursaspor’un bugünkü çalışmasına Bursa Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Şubesi yöneticileri, Ersel Uzgur’e yeni görevinde başarı diledi. Ersel Uzgur, TÜFAD’ın ziyaretinin ve kedisine verdiği desteğe teşekkür etti. Bursaspor’un efsane 2 kaptanı arasında bulunduğunu belirten Uzgur, şöyle dedi:
 
"Sedat Özden ve Sedat Özbağ, abimin arasındayım. Onların destekleri Bursaspor için her zaman üst düzeyde olmuştur. Sağolsunlar beni de kendilerinden ayrı görmüyorlar. İnşallah bu beraberliğimiz bu haftadan itibaren şehrin her yanına yayılacaktır. Destek beni ve arkadaşlarımı mutlu etti."
 
ÖZDEN: "GEÇ ALINMIŞ KARAR"
 
Sedat Özden ise, "Ersel içimizden gelen kardeşimiz. Onun Bursaspor’da başarılı olmasını diliyoruz. Geç kalınmış bir karar. Kendi değerlerimize sahip çıkın diye yıllarca bağırdım. O değerlenden birinin bugün Bursaspor’un başında olması sevindirici. Başarılar diliyorum" diye konuştu.
 
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2015, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER