Bursaspor Yeni Sezon Startını Veriyor

Bursaspor, yarın Özlüce Tesisleri'nde toplanarak yeni sezon öncesi ilk antrenmanını yapacak. Yeşil beyazlılar, 6-19 Temmuz tarihleri arasında da Avusturya'da kamp yapacak.

Bursaspor Yeni Sezon Startını Veriyor

 

Sezon sonunda 40 günlük tatile çıkan yeşil beyazlı takım yeni sezonun ilk çalışmasını yarın Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirecek. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde gerçekleştirilecek olan antrenmana bütün oyuncuların katılması bekleniyor. Yeşil beyazlılar'ın Özlüce Tesisleri'ndeki ilk etap çalışmaları 5 Temmuz'a kadar sürecek.
 
AVUSTURYA'DA KAMP
 
Yeşil beyazlı takım sezon öncesi hazırlıkların ikinci etabını ise 6-19 Temmuz tarihleri arasında Avusturya'nın Bad Tatzmannsdorf kasabasında yapacağı kampla gerçekleştirecek. UEFA Tahkim Kurulu'nun verdiği "1 yıl Avrupa kupalarından men" cezasının CAS'tan dönmesinin ardından plan değiştiren yeşil beyazlılar, daha önce 10 gün olarak belirlenen kamp süresini 13 güne çıkardı. Kamp süresince 4 hazırlık maçı yapacak olan yeşil beyazlıların CSKA Moskova ve SK Sigma Olomouc ile karşılaşacağı, diğer 2 takımın ise daha sonra kesinlik kazanacağı öğrenildi. Bursaspor, 19 Temmuz'da çalışmaları noktalayarak Bursa'ya dönecek. 
 
TRANSFERDE ROTA YABANCILARA ÇEVRİLDİ
 
Bu arada, yerli oyuncu transferinde sadece Ferhat Kiraz'ı renklerine bağlayan, U-17 takımından da 5 oyuncusuyla profesyonel sözleşme imzalayan Bursaspor'da rota yabancı oyunculara çevrildi. CAS'daki dava için İsviçre'ye giden Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın, bazı yabancı oyuncuların menajerleriyle görüşmek üzere Londra'ya geçtiği öğrenildi. Yeşil beyazlılar, Avusturya kampı öncesi transfer çalışmalarını tamamlamayı hedefliyor. 
Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2012, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER