banner51

Bucaspor'da Ekonomik Kriz!

PTT 1'inci Lig'de aldığı kötü sonuçların ardından düşme potasına giren Bucaspor'da ekonomik kriz giderek ağırlaşırken Luiz Henrique'den sonra Nsaliwa'nın da alacakları için kulübe ihtarname gönderdiği bildirildi.

Bucaspor'da Ekonomik Kriz!
Malawi asıllı Kanadalı oyuncunun, 20 bin doları geçen sezondan olmak üzere 45 bin dolar alacağının ödenmesi için avukatı kanalıyla işlem başlattığı öğrenildi. Daha önce kulübe ihtarname çeken Henrique'nin 110 bin dolar alacağının çarşamba gününe kadar ödenmemesi halinde sözleşmesini tek taraflı fesh edeceği belirtildi.
 
Asbaşkan Adil Demir ise iki oyuncunun paralarının hazır olduğunu, ödemeyi en geç yarın yapacaklarını açıkladı. Demir, "Endişeye gerek yok. Sorunu çözeceğiz" ifadesini kullandı. Yerli futbolculara da 3'er bin TL prim verdiklerini belirten Adil Demir, "Elazığspor galibiyetinin primleri oyuncuların hesabına geçti" diye konuştu. Yönetimin dayanacak gücünün kalmadığının altını çizen Adil Demir şunları söyledi: 
 
"Bucaspor'a birilerinin sahip çıkması gerekiyor. Koltuk meraklısı değiliz. Hepimiz yıprandık. Aday çıkarsa görevi devrederiz."
 
Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER