banner51

Bucaspor'a Kayışlı'dan 4 Milyonluk Bütçe

Bucaspor'da 24 Aralık'ta yapılacak olağanüstü genel kurulda İkinci Başkan Abdülaziz Yıldız, Asbaşkan Adil Demir ve eski yönetici Feyzullah Ergin'in oğlu İsmail Ergin'le birlikte başkanlık yarışına girmeye hazırlanan Mali İşler Sorumlusu Çetin Kayışlı, 4 milyon TL'lik bütçe hazırladıklarını söyledi.

Kulübü ekonomik olarak ayağa kaldıracaklarını dile getiren Çetin Kayışlı, "Önceliğimiz Futbol Federasyonu'na giden oyuncuları takımda tutmak. Bizim dönemimizde kimse maddi sorun yaşamayacak. Teknik ekibimiz ve futbolcularımızın kafası sadece sahada olacak. Para düşünmeyecekler" dedi. Futbol Akademisi ile olan ilişkilerin yıprandığını ifade eden Çetin Kayışlı, daha sonra şunları söyledi:
 
"Türkiye'nin futbolcu fabrikası olan Buca Futbol Akademisi'ni asla kaderine terk etmeyeceğiz. Son dönemlerde ilgilenilmeyen altyapımız, bizim dönemimizde şaha kalkacak. En kısa sürede A Takım'a yeniden yıldızları kazandıracağız. FIFA'daki borçları da temizleyeceğiz. Sürpriz bir liste hazırlıyorum. Daha önce bu kulüpte başkanlık yapmış isimler de yönetimimizde görev alabilir. Camia büyüklerimizin tam desteğini aldım. Kongreye çok iddialı hazırlanıyoruz."
Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 15:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER