banner9

Bucaspor, Yasağı Kaldıramayacak

Spor Toto 2'nci Lig'de geçtiğimiz sezon 1 puan farkla kümede kalmayı başaran ve yeni sezon öncesi 10 futbolcusuyla yollarını ayıran Bucaspor'da Başkan Çetin Kayışlı, transfer yasağını kaldıramayacaklarını açıkladı.

Bucaspor, Yasağı Kaldıramayacak
"Transferi açmıyoruz, bu yıl yapılanma yılı" diyen Kayışlı, "Geçtiğimiz dönemlerden borçlu olduğumuz 11-12 eski futbolcumuzla görüşmelerimiz sürüyor. Onlarla alacakları konusunda uzlaşma çabasındayız. FIFA'dan puan silme, para cezası ya da men cezası almamak için önceliğimiz borçları temizlemek. Taksitlendirme yoluyla 3-4 oyuncuyla anlaştık" dedi.
 
Takımdan ayrılan isimler arasında sadece 3 futbolcuyu kayıp olarak gördüğünü anlatan Çetin Kayışlı, "Geçen sezon ilk 11'de oynayan Ferhat, Emre Şahin ve Burak Can dışındaki gidenler zaten faydalı olamamıştı. Kadroda çok büyük bir kaybımız yok. Altyapımızdan A takıma alınan gençlerle bu sezon daha başarılı olacağımızı düşünüyorum. 
 
Şimdiden hedef belirlemek doğmamış çocuğa isim koymaya benzer. Ben bu takıma ve yeni teknik direktörümüz İlker Seven'e güveniyorum. Birbirlerini çok iyi tanıyan, yıllarca beraber oynamış gençlerimizle daha iyi yerlerde olacağız" dedi.
Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2016, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER