banner24

'Böyle Yöneticilerle Çalışılmaz'

Beşiktaş ile yollarını ayıran Tayfur Havutçu basının karşısına çıktı ve bazı yöneticilere ateş püskürdü! Normalde bugün 13.00'te Başkan Fikret Orman ile basın toplantısı yapması planlanan ancak bundan kendi isteğiyle vazgeçen Havutçu, tek başına düzenlediği basın toplantısında yöneticileri suçladı.

'Böyle Yöneticilerle Çalışılmaz'

Beşiktaş Yönetimi'nin önümüzdeki sezon başka bir teknik direktörle çalışma kararı alması üzerine sözleşmesi karşılıklı feshedilen Tayfur Havutçu'dan yönetime yaylım ateş! Başkan Fikret Orman ile birlikte basın toplantısı yapmayı reddeden ve tek başına basının karşısına çıkan Havutçu, yöneticileri suçladı.
 
15 yıldır hizmet verdiği Beşiktaş'tan ayrıldığını belirten Tayfur Havutçu, dürüst bir kaptan ve teknik adam olarak görev yaptığını vurguladı.
 
Sportif Direktörlük döneminde hakkında teknik direktöre karıştığı yönünde haberler yapıldığını ama Beşiktaş'ın iyiliği için buna ses çıkarmadığını belirten Havutçu, "Takımın arka arkaya maçlar kaybettiği bir dönemde yeni başkan Fikret Orman'ın samimiyetine inananarak zor bir görevi kabul ettim. Ancak ne yazık ki 1,5 yıllık sözleşmemin yapıldığı günden itibaren bazı yöneticiler görev başındaki hocayı yok sayarak arayışlara giriştiler." dedi.
 
Beşiktaş Yönetimi'nden bazı kişileri isim vermeden suçlayan Tayfur Havutçu, Süper Final maçları oynanırken bile bazı yöneticilerin takıma destek vermek yerine basına konuşma hazırlayarak zaman geçirdiğini savundu. "Bunlar benim için hayalkırıklığıydı. Biz kendilerine destek olmaya çalışırken ne yazık ki aynı kişiler daha maçlar oynanırken başka arayışlar içindeydiler." diyen Havutçu, Beşiktaşlı duruşuna sahip olmadığını düşündüğü isimlerle birlikte çalışamayacağını ve bu nedenle istifasını sunduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2012, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER