'Bosphorus Cup 2014' Yelken Yarışları'nın Ödül Töreni Yapıldı

Bu yıl 13.’sü düzenlenen "Bosphorus Cup 2014" yelken yarışlarının ödül töreni gecesi, İstinyePark AVM’de düzenlendi.

'Bosphorus Cup 2014' Yelken Yarışları'nın Ödül Töreni Yapıldı
 
ORG Sports Managment, Türkiye Federasyon Müdürlüğü ve İBB Spor A.Ş. tarafından düzenlenen, "Bosphorus Cup 2014" yelken yarışlarını kazananlar, görkemli bir tören ile ödüllerini aldı.
 
Can Yalman’ın tasarladığı ve her yıl birincisine devredilen gümüş kupanın sahibi, Garanti Sailing Fenerbahçe 1 teknesi ile Oğuz Ayan ve ekibi oldu. Yelken yarışlarında, 2. olan Protel-Matmazel Teknesi ile Toka Yelken Ekibi ve Alp Somer, 3. olarak bitiren Medianova Acadia 3 ile Vedat Tezman ve ekibine, IRC ve Destek sınıflarında dereceye giren teknelere de ödülleri takdim edildi.
 
"Bosphorus Cup 2014" yelken yarışları ödül töreninde, yarışlar için İstanbul’a gelen, 4 gün boyunca unutulmayacak kareler yakalayan "Martinez Studio"nun çektiği fotoğraflar, orta alanda sergilendi ve törene katılanlar tarafından büyük ilgi gördü.
 
SONUÇLAR
 
IRC - 1
 
1. Garanti Sailing Fenerbahçe 1 Teknesi ile Oğuz Ayan ve Ekibi
 
2. Toka Yelken Ekibi ve protel Matmazel Teknesi
 
3. Medianova Acadia 3 Teknesi ile Vedat Tezman
 
IRC - 2
 
1. Venid Yacht İle Georgi Mihov ve Ekibi
 
2. Komet Cheese Teknesi İle Levent Özyürük, Arda Baykal ve Ekibi
 
3. OUTLAW Teknesi ile Turkuaz Ekibi ve Canberk Karahan
 
IRC -3
 
1. Shak Shuka GTT Logistics ile Hasan Utku Çetiner ve Ekibi
 
2. Efes Alize Teknesi İle Kaan Darnel Ve Ekibi
 
3. Tüpraş Alize Teknesi ile Doğukan Kandemir ve Ekibi
 
IRC - 4
 
1. MICRO GENOA Teknesi İle Tarkan Akdoğan ve Ekibi
 
2. BEKO Bandido Teknesi İle Hüseyin Akça ve Ekibi
 
3. Alize Zig Zag Teknesi İle Berk Gürpınar ve Ekibi
 
DESTEK SINIFI
 
1.BLED Teknesi İle Boraz Gemicioğlu ve Ekibi
 
2.TARGET Tekensi İle Turgut ve Ekibi
 
3.HAPPY HOUR Teknesi İle Erman Ayvaz ve Ekibi
 
SPORTSBOAT
 
1.ADIOS Teknesi İle Yalçık Süha Özcan ve Ekibi
 
2.VARDAVELA Teknesi İle Okan Akdağ ve Ekibi
 
3.GUARANA Teknesi
 
Garanti Sailing Fenerbahçe 1 Teknesi İle Kazanan Ekip;
 
Balon Rüzgaraltı - Birce Ünal
 
Balon Rüzgaraltı Destek - Arev Karabetyan
 
Balon Guy - Çağrıbey Bozkurt
 
Piano - Çiğdem Altun
 
Kokpit - Nihal Acar
 
Genoa Trim - Ozan Karakaya
 
Balon Guy - Gökhan Veziroğlu
 
Kokpit Direkdibi - Burak Kılıç
 
Balon rüzgar altı - İpek Elmas
 
Genoa Trim - Evren Çevik
 
Başüstücü - Aras Çobanoğulları
 
Kaptan - Oğuz Ayan
 
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2014, 23:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER