banner9

Boluspor Dualarla Başladı

PTT 1’inci Lig takımlarından Boluspor, yeni sezonun hazırlıklarına Emekli İmam Lütfi Karadaş’ın ettiği ‘Başarı duası’ ile başladı. 

Boluspor Dualarla Başladı
PTT 1’nci Ligi takımlarından Boluspor Karaçayır Mahallesi’ndeki tesislerinde yeni sezonun ilk antrenmanını yaptı. Antrenman öncesi Emekli İmam Lütfi Karadaş, Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, teknik heyet ve futbolcular ile birlikte dua etti. Kulüpte yer alan yabancı futbolcular da emekli imamın duasına el açarak ‘Amin’ dedi. Karadaş’ın kulüp için ettiği ‘Başarı duası’ şu şekilde:
 
"Değerli başkanımız Necip Çarıkcı’yı, onun mesai arkadaşlarını, teknik heyetimizi ve bütün futbolcularımızı yanıma aldım. Şu anda sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, seni sena eden dilleri, duamıza ’Amin’ diyenleri, bilhassa başkanımızı, idaremizi, teknik heyetimizi, bütün futbolcu kardeşlerimi, kalecisinden santraforuna kadar hepsini halis niyetlerine hasıl eyle Ya Rabbi. Takımımızı bu sene milletimize, memleketimize, Bolumuza, beldemize ve taraftarlarına, hayırlı uğurlu, mübarek eyle yarabbi. Takımımızı ve burada bulunan kardeşlerimi her türlü tehlikelerden, musibetlerden, felaketlerden, kem gözlerden, tekmeden, çarpmadan, sakatlıktan muhafaza eyle Ya Rabbel Alemin. Kaptanımıza takımımız içinde birliği beraberliği, kardeşliği, sarmaş dolaş olup kucaklaşmayı vesile eyle ya Rabbel Alemin.&rdquo
Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2016, 20:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER