Bilet Gelmeyince Olay Çıktı!

Altay-Göztepe derbisi öncesi İzmir Atatürk stadı çevresinde taraftarlar arasında bilet kavgası çıktı. Çıkan kavgayı polis müdahale ederek önledi.

Spor Toto ikinci lig kırmızı grupta oynanacak olan Altay-Göztepe maçı öncesinde taraftarlar arasında gerginlik çıktı. Atatürk stadında oynanacak maç öncesi stat gişelerinde bilet bekleyen taraftarlar biletlerin gelmemesi nedeniyle olaylar çıkardı. Polis öfkeli taraftarları dağıtmak için biber gazı ile müdahalede bulundu. Polisin olaylar nedeniyle bileti olan taraftarları da stada almadığı öğrenildi. 

öte yandan Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta bu akşam İzmir derbisinde Göztepe'yle karşılaşacak Altay'ın taraftarları, karşılaşmanın oynanacağı Atatürk Stadı'na kortej oluşturarak yürüdü. Derbi öncesi saat 17.00'den itibaren Alsancak Stadı'nın önünde toplanmaya başlayan yakmaşık 250 kişilik grup, saat 17.30'da tezahüratlar ve marşlar eşliğinde Atatürk Stadı'na hareket etti. Siyah-beyazlılar sık sık ezeli rakipleri aleyhine tezahürat yaparken, gruptaki bir taraftarın elinde kesici alet olduğu gözlendi. 

Bu arada Altaylı traftarların yürüdüğü Şehitler Caddesi'nde trafikte aksama yaşandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 18:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER