banner51

Beşiktaş'a Coşkulu Karşılama

Kardemir Karabükspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, konaklayacağı Safranbolu İlçesi’ndeki otelin önünde bekleyen siyah beyazlı taraftarlar tarafından coşku ile karşılandı.

Beşiktaş'a Coşkulu Karşılama
Kardemir Karabükspor’la yarın akşam Doktor Necmettin Şeyhoğlu Stadı’nda karşılaşacak olan Beşiktaş, akşam saatlerinde karayolu ile Safranbolu İlçesi’ne geldi. Konaklayacağı otelin önünde takımlarını bekleyen yaklaşık 500 taraftar, otobüs yaklaştığında meşaleler yakarak tezahüratlar yaptı. Otobüsten inen futbolculara sevgi gösterilerinde bulunup, fotoğraflarını çekebilmek için birbirleriyle yarıştılar.
 
Teknik Direktör Bilic, bazı taraftarlarının isteğini kırmayarak onlarla selfie yaptı. Golcü futbolcu Demba Ba’ya büyük sevgi gösterisinde bulunan taraftarlardan biri polis barikatını aşarak ünlü futbolcuya sarıldı. Bu sırada oluşan kargaşadan yararlanan bir kişi Demba Ba’nın siyah beyaz beresini başından alarak uzaklaştı. Buna çok kızan Demba Ba beresinin bulunmasını istedi. Kafile, otele yerleştikten sonra taraftarlar dağıldı.
Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2014, 19:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER