Beşiktaş Taraftarına Tatlı İkramı

Kasımpaşa taraftarı, Kasımpaşa ile Beşiktaş arasında bugün oynanan Spor Toto Süper Lig 15. hafta erteleme maçı öncesi Beşiktaşlı taraftarlara yiyecek ve içecek ikram etti. "Taraftarlar Barışıyor" adlı kampanya kapsamında ilk olarak geçen hafta Torku Konyaspor taraftarına yiyecek ve içecek ikramında bulunan lacivert-beyazlı taraftarlar, kendilerine ayrılan bölümde maçı izlemeye gelen Beşiktaş taraftarlarına, kurdukları tatlı stantı önünde karşılayarak tatlı ikramında bulundu. Tarafta...

Beşiktaş Taraftarına Tatlı İkramı
Maçka Parkı’nda toplanan yaklaşık 500 Beşiktaş taraftarı, tezahüratlar eşliğinde Tarlabaşı Bulvarı üzerinden Recep Tayyip Erdoğan Stadı’na yürüdü. Taraftarların yürüyüşü sırasında yaklaşık 15 dakika boyunca yol, araç trafiğine kapandı. Stat çevresinde geniş güvenlik önlemi alan polis, taraftarları tek tek arayarak stada aldı. Maç öncesinde iki takım taraftarı arasında herhangi bir olay yaşanmadı.
 
Kasımpaşa tribün liderleri, Beşiktaş taraftarlarını stadın dışında karşıladı. Kasımpaşaspor taraftarları geçen haftaki Torku Konyaspor maçında olduğu gibi bundan sonraki gelen misafir takım taraftarlarını da sevgiyle karşılayacaklarını, kucaklayacaklarını, ikramlarda bulunacaklarını belirttiler. Beşiktaş taraftarları da bu karşılamadan memnuniyet duyduklarını belirtti.
Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2014, 22:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER