'Beni Hacıosmanoğlu İle Karıştırmayın'

Torku Konyaspor maçından sonra hakem Barış Şimşek’i şikayet etmek üzere Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu’nu telefonla arayan Balıkesirspor Başkanı Tuna Aktürk, bu hareketinin Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun davranışıyla karıştırılmaması gerektiğini söyledi.

'Beni Hacıosmanoğlu İle Karıştırmayın'
 
Başkan Tuna Aktürk, "Benim Yusuf Namaoğlu’nu telefonla aramamla, Sayın Hacıosmanoğlu’nun hakem Bülent Yıldırım’a telefon etmesi arasında dağlar kadar, hatta siyahla beyaz kadar fark var" dedi.
 
Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın maçla ilgili açıklamalarından sonra aranarak görüşlerinin sorduğunu belirten Başkan Aktürk, şunları söyledi:
 
"Ben de hakem Barış Şimşek’in her 2 takım için de kötü bir yönetim gösterdiğini söyledim. Rakibimizin 2 penaltısını, bizim de bir golümüzü vermediğini, başlama vuruşu dışındaki çaldığı tüm düdüklerin hatalı olduğunu dile getirdim. Ayrıca MHK Başkanı Yusuf Namoğlu’nu arayıp, bu tür maçların atmosferini kaldıracak tecrübeli hakemleri atamalarını söylediğimizi, aktardım. Ancak internet sitelerinde (Trabzonspor başkanından sonra Balıkesirspor başkanı da telefon açtı) şeklinde haberler çıktı. Benim telefon etmemle Sayın Hacıosmanoğlu’nun telefonu arasında dağlar kadar, siyahla beyaz kadar büyük fark var."
Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER