Bayındırspor kupasını aldı

İzmir Süper Amatör Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluğunu geçen hafta garantileyen Bayındırspor, ligin son maçında Torbalı Çaybaşı Spor'u Cengizhan Aydın, Oğuz Kasar ve Yüksek Babayiğit'in attığı goller ile 3-2 yendi.

Bayındırspor kupasını aldı

57 puanla ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğu yakalayan Bayındırspor şampiyonluk kupasını maç öncesi düzenlenen tören ile aldı. Törene Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, Bayındır Kaymakamı Mehmet Ali Öztürk ve İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Kadri Yatkın ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Kadri Yatkın yaptığı konuşmada “Öncelikle Bayındırsporlu oyuncuları ve yönetimi tebrik ederim. Zorlu bir ligin ardından şampiyon oldular. Belediye Başkanımız Dr. Ufuk Sesli’yi de takıma olan destekleri ve Bayındır Şehir Stadı gibi bir tesisi ilçeye kazandırdığı için kutluyorum. Böyle bir tesis bir çok BAL takımında bile yok. Umarım Bayındırspor BAL liginde de mücadele eder. Bayındırspor’a play off’larda başarlar diliyorum.”

Ardından Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli de bir konuşma yaptı. Sesli konuşmasında “Uzun bir maraton ve zorlu maçların ardından şampiyon olan takımımızı yürekten kutluyorum. Bu başarıda oyunculardan malzemeci arkadaşlara kadar herkesin emeği var. Hepsini  canı gönülden kutluyorum. Umarım play off’larda da başarılı olurlar ve seneye BAL’da mücadele ederiz. Bayındırspor ilçemiz için çok önemli… Hem ilçemiz için önemli bir etkinlik hem de ilçemizi dışarıda başarıyla temsil ediyorlar. Sosyal belediyecilik anlayışımız ile biz de Bayındırspor’a her zaman destek oluyoruz.

Kupa töreni Bayındırspor kaptanları Doğan Genç ve Yüksek Bababyiğit kupayı Federasyon Başkanı Kadri Yatkı’nın elinden alması ve oyuncuların kutlamaları ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2018, 16:39
YORUM EKLE

banner47