banner24

Bayan Milliler Antalya'da

2012 Olimpiyat Oyunları'nda yer alabilmek için hazırlıklarını sürdüren A Milli Kadın Basketbol Takımı, ikinci etap çalışmaları için Antalya'ya gitti.

Bayan Milliler Antalya'da

Ankara'nın ev sahipliğinde 25 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan FIBA Kadınlar Olimpiyat Elemeleri'nde mücadele edecek olan A Milli Kadın Takım, hazırlıklarının İstanbul etabını noktalarken, ikinci etap çalışmaları için bu sabah Antalya'ya gitti.

14 Mayıs Pazartesi günü İstanbul'da toplanan ve günde tek idman ile hazırlıklarını başlayan millilerimiz, 19 Mayıs Cumartesi gününe dek İstanbul'daki çalışmalarını sürdürdü. Pazar gününü dinlenerek geçiren milliler, bu sabah erken saatlerde ikinci etap kamp çalışmalarını yapacağı Antalya'ya uçtu.

22 Mayıs Salı gününden itibaren Antalya kampına start verecek olan millilerimiz, Antalya'daki çalışmalarını 29 Mayıs Salı gününe dek sürdürecek.

30 Mayıs Çarşamba günü Antalya'da başlayacak olan Kepez Turnuvası'na katılacak olan millilerimiz, turnuvada Karadağ, Japonya ve Beyaz Rusya ile mücadele edecek. Üç gün sürecek olan turnuvanın ardından, millilerimiz, İstanbul'a dönecek ve 2 Haziran Cumartesi gününden itibaren 6 Haziran tarihine kadar çalışmalarına İstanbul'da devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2012, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER