Balıkesirspor'un Saha Çilesi

Balıkesirspor, haftalardır antrenman yapabilmek için şehir şehir, ilçe ilçe, saha saha dolaşıyor.

Balıkesirspor'un Saha Çilesi
Ali Hikmet Paşa Tesisleri’ndeki sahanın bakıma alındığı dönemde Akhisar Belediyespor maçına Manisa’da, Manisaspor’la oynadığı kupa müsabakasına da Akhisar’da hazırlanan kırmızı beyazlı ekip, pazar günü Gençlerbirliği ile yapacağı kritik karşılaşma öncesi de hafta içinde 3 farklı sahada çalışmak zorunda kaldı. Olumsuz hava şartları yüzünden çarşamba günü salonda, dün Ali Hikmet paşa Tesisleri’nde idman yapan Balıkesirspor, bugün de İsmail Akçay Pisti’ni kullandı.
 
Kırmızı beyazlı ekip, İsmail Akçay Pisti’nin hemen yanındaki çim sahada antrenman yaparken kötü hava koşullarının kurbanı olduklarını söyleyen Futbol Şube Sorumlusu Zeki Çıkrıkçı, şöyle dedi:
 
"Tesislerimizin yanı sıra sezon sonuna kulübümüze tahsis edilen Belediyespor tesislerindeki saha karla kaplı. Atatürk Stadı’nı da zemin bozulur korkusuyla kullanmıyoruz. Bugün İsmail Akçay Pisti’nde çalıştık. Karların erimesinden sonra rahatlayacağımızı düşünüyorum."
 
Gençlerbirliği ile pazar günü kritik bir müsabaka oynayacaklarını hatırlatan Çıkrıkçı, taraftarları Atatürk Stadı’na doldurmaya çağırdı.
 
Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2015, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER