Balıkesirspor'un Gözü Korktu

Balıkesirspor’da pazar günü iç sahada oynanacak Beşiktaş maçının hazırlıkları sürerken siyah beyazlı ekibin Avrupa Ligi’nde Tottenham karşısında sergilediği futbol, göz korkuttu.

Balıkesirspor'un Gözü Korktu
 
Atatürk Stadı’nda yapılan son antrenmandan önce basın mensuplarının sorularını cevap veren teknik direktör İsmail Ertekin, kendilerini zor bir 90 dakikanın beklediğini söyledi, "Bayramın ikinci gününde oynanacak bu karşılaşmada taraftarlarımıza bayram hediyesi vermek istiyoruz" dedi. Futbolcuların bu tür müsabakalara daha iyi konsantre olduklarını vurgulayan İsmail Ertekin, "Kazanmak için tüm gücümüzü ortaya koyacağız. Hafta içi yaptığımız çalışmaların pazar günü sahaya yansımasını umut ediyorum" ifadesini kullandı.
 
Sakat olan Gökhan Ünal’ın durumunun maç günü netlik kazanacağını dile getiren İsmail Ertekin, "Faranjit olan Eray’ın yanı sıra cezalı Hasan ve Kerem Can, forma giyemeyecek. Bu futbolcuların yerine oynayacak arkadaşlarımız da ellerinden geleni yapacak" dedi.
 
Olumsuz bir sonuç halinde görevine son verileceği ve takımın başına Yılmaz Vural’ın getirileceği yönündeki spekülasyonları da değerlendiren İsmail Ertekin, başarısız olması halinde gereğini yerine getireceğini belirtirken Balıkesirspor’a sezon sonuna kadar faydalı olmak için çalışacağını söyledi. Söylentileri Vural’ın da yalanladığını hatırlatan İsmail Ertekin, "Yılmaz Vural’a teşekkür ediyorum. Bu tür iddialar sonrası açıklama yapması güzel bir olay" dedi. İsmail Ertekin, daha sonra şöyle konuştu:
 
"İşler iyi gitmeyince bu tür iddialar gündeme gelebiliyor. Bu haberler bizi yıpratmıyor, desek de etten kemikten yaratılmışız. Psikolojik olarak rahatsız oluyoruz. Eğer başarısızsanız, sonucuna katlanmak zorundasınız. Biz de başarısız olursak gereğini yaparız. Futbolda herkes sabırdan sözediyor ama icraata gelince sabırlı olamıyoruz. Günlerin ne getireceğini bilemem. 2 yıldır buradayım. Yaptıklarım ortada. Sezon sonuna kadar Balıkesirspor’a faydalı olmak için çalışmalarımı sürdüreceğim."
Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2014, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER