banner51

Aziz Yıldırım'dan Fatih Terim'e Mesaj

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e büyük bir jest yaparak karşılaşmayı kendi locasında izlemesini teklif etti.

Aziz Yıldırım'dan Fatih Terim'e Mesaj

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’dan Fatih Terim’e loca daveti. Kendisini dün sabah saatlerinde ziyaret eden Ali Yıldırım’a Terim’i kendi locasında ağırlaması için talimat veren Aziz Yıldırım bu davetin Galatasaray Teknik Direktörü’ne iletilmesini istedi. Ali Yıldırım, Terim isterse başkan Yıldırım’ın locasında isterse arkadaşları olan Cihan Kamer ve Ferit Şahenk gibi iş adamlarının locasında karşılaşmayı izleyebileceğini belirtti.

Basın mensupları ile sohbet toplantısı düzenleyen Ali Yıldırım hem F.Bahçe’nin hem G.Saray’ın şampiyonluğu hak ettiğini belirterek taraftarlarına kazansalar da kaybetseler de sarı lacivertli futbolcuları alkışlamasını istedi. Taraftarlarının basketbol seyircisi gibi takımlarına destek vermeleri gerektiğini belirten Yıldırım, ”Rakibi ıslıklamalarını istiyoruz. Bu maçı ya taraftar kazandıracak ya da taraftar kaybettirecek” diye konuştu. 3 Temmuz’un etkisini atlattıktan sonra son 1 ayda tam bir takım gibi olduklarını söyleyen Ali Yıldırım, futbol takımın elde ettiği başarının Harrington Kupası ile eş değer olduğunu söyledi. Bir basın mensubunun Trabzon’da yaşananlar hakkında neden konuşmadıkları hakkındaki sorusu üzerine de “Biz sahada konuşuruz” sözlerini kullanan Yıldırım, Aykut Kocaman’a da övgüler yağdırarak, “Adam gibi adam. Kocaman yüreği var” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2012, 09:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER