banner24

Aziz Yıldırım Yeniden Başkan

Fenerbahçe başkanını seçti.Genel kurulda oylama sona ererken; seçime tek aday olarak giren Aziz Yıldırım'ın yeni yönetim kurulu da belli oldu.

 

Fenerbahçe'de başkanlık seçimi için oy verme işlemi saat 17:00 itibariyle sona erdi.
 
Seçimde, 5 bin civarında üye oy kullandı
 
Başkan, tek aday Aziz Yıldırım olurken, yeni yönetim kurulu da şekillendi.
 
Bir önceki dönemde yer alan Ali Koç, Nihat Özdemir, Murat Özaydınlı, Cihan Kamer, Vedat Olcay ve Serhat Çeçen yeni listede yer almadı.
 
Ali Koç yaptığı açıklamada ailesel nedenlerden dolayı görev almadığını söyledi.
 
Yeni yönetim kurulunda ise Abdullah Kiğılı, Mithat Yenigün, Nihat Özbağı, Alaeddin Yıldırım, Talat Yılmaz ve Mehmet Şekip Mosturoğlu gibi isimler yer alıyor.

İŞTE YILDIRIM'IN TEŞEKKÜR KONUŞMASI:
''Teşekkür konuşmamı, 3 yıl önce olduğu gibi kendi sesimle, sizlere dokunarak, gözlerinizin içine bakarak yapmayı çok isterdim. Her ne kadar bu dileğimi şu an gerçekleştiremiyor olsam da, bana ve yönetici arkadaşlarıma olan sonsuz inancınız için en kısa sürede sizlere kendi sesimle teşekkür edeceğime yürekten inanıyorum. Fenerbahçe için bugüne kadar emek veren, bu büyük aile için elinden geleni ardına koymayan, dimdik duran yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyor; yönetimde olmayan arkadaşlarımın bundan sonraki süreçte de en az eskisi kadar canla başla bizimle olacağına tüm kalbimle inanıyorum. Fenerbahçe Kulübü yönetim kurulunda görev alan yeni arkadaşlarıma, kenetlenmiş, tek vücut olmuş bu koskocaman camia adına 'Hoşgeldin' diyorum. Beni bu göreve layık gören siz değerli üyelerimize teşekkür ediyor, en kısa sürede bir arada olmayı diliyorum.''

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2012, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER