Antrenman İçin Belek'e Gelecek

Antalya’nın Serik İlçesi’nde yapılan Turkish Airlines Open’da mücadele eden 35 yaşındaki Alman golfçü Marcel Siem, daha önce ABD’de gerçekleştirdiği antrenmanlarını önümüzdeki yıldan itibaren Montgomerie Maxx Royal Sahası’nda yapmak istediğini söyledi. 

Antrenman İçin Belek'e Gelecek
Serik’e bağlı Belek turizm merkezinde 29 Ekim- 1 Kasım tarihleri arasında yapılan Turkish Airlines Open’da mücadele eden Marcel Siem, turnuvanın ardından Maxx Royal Belek Golf Resort’ta ailesiyle birlikte 1 hafta tatil yaptı. Tatili sırasında Montgomerie Maxx Royal Sahası’nda aydınlatılmış sahada akşam eşiyle birlikte golf oynayan Marcel Siem’e Montgomerie Maxx Royal Kulüp Müdürü Cahit Şahin de eşlik etti. Sahayı ve aydınlatmasını çok beğendiğini söyleyen Marcel Siem, daha önce ABD’de gerçekleştirdiği antrenmanlarını önümüzdeki yıldan itibaren burada yapmak istediğini kaydetti.
 
Mettmann’da doğduğunu ve çocukluğunun Türklerle geçtiğini anlatan Marcel Siem, golf yaşamının da Türklerle kesiştiğini söyledi. Profesyonel oyuncu Cengiz Bölükbaşı ve diğer Türk arkadaşları sayesinde Türk kültürüne aşina olduğunu vurgulayan Marcel Siem, "Türklere sempati besledim. Hep Türk arkadaşlarım oldu ve onların evlerinde yemek yedim" dedi.
 
 
Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2015, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER