banner9

Altınordu'da 'Futbola Bir Şans Ver' Zirvesi

Altınordu’nun sosyal yönden dezavantajlı çocukları futbol sayesinde hayata kazandırma amacıyla 8 Avrupa ülkesiyle aynı anda başlatacağı "Futbola Bir Şans Ver" (Give Football A Chance) projesinin İngiliz paydaşı 2nd Chance Group’un liderlik koçu Ralph Watson, İzmir’e gelerek Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan’la görüştü.

Altınordu'da 'Futbola Bir Şans Ver' Zirvesi
Bugüne kadar 32 ülkede, 54 farklı şirkette 10 binin üzerinde yöneticiyle çalışan Watson, Başkan Özkan’a projenin son durumuyla ilgili bilgi verirken, Özkan’dan da Altınordu’daki altyapı organizasyonu hakkında bilgi aldı. Proje Koordinatörü Can Yazıcı’nın Altınordu konusunda kendisini sürekli bilgilendirdiğini belirten Watson, şunları söyledi:
 
"Dinlemek ve görmek çok farklı. Burası sürekli büyüyen ve gelişen bir yapıya sahip. Altınordu, Futbola Bir Şans Ver projesinin öncüsü ve ana destekçisi olabilecek bir kulüp. Altınordu ve 2nd Chance Group işbirliği, dünya sporunu, iş dünyasını ve uluslararası ilişkileri kökten etkileyebilecek bir güce sahip. Bu proje sadece bir futbol projesi değil, tüm dünya çocuklarının hayatlarına dokunarak onları geleceğin liderleri yapacak örnek bir proje." 
 
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2015, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER