Altay'da Kongre Bilmecesi

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta sıkıntılı günler geçiren Altay’da kongre bilmecesi yaşanıyor. Siyah beyazlılarda Başkan Aslan Savaşan’ın konuya ilişkin henüz kararını vermediği öğrenildi.

Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta üst üste alınan kötü sonuçlar nedeniyle kongre tartışmalarının yaşandığı Altay'da Başkan Aslan Savaşan suskun kalmayı seçti.
 
Pazartesi günü yapılan ve hararetli geçtiği öğrenilen yönetim kurulu toplantısından sonra Profesyonel Şube Sorumlusu Umut Köroğlu “yola devam” derken, Başkan Savaşan'ın kesin kararını henüz vermediği öğrenildi. Medya ile iletişimini kesen Savaşan'ın kongreye gidilmesi fikrine sıcak baktığı bildirildi.
 
Alsancak Stadı'nın sezon başlamadan kapatılması, sponsor bulunamaması, transfer yasağı gibi sıkıntıların yanı sıra son olarak Bandırma deplasmanında taraftarların takımı taşlamasıyla yönetimin iyice yıprandığı kaydedildi. Büyükşehir Belediyesi'nden destek bekleyen yönetimde, "Kongrede güven tazeleyip, güçlenelim" görüşünün hakim olduğu belirtildi. Başkan Savaşan'ın önümüzdeki günlerde mali, ya da seçimli genel kurul konusunda yazılı bir açıklama yapacağı öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2014, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER