banner9

Altay Engellilerle Buluştu

Altay yönetimi, Ege Artı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek siyah beyazlı kulüp adına çeşitli spor branşlarında yarışan engelli öğrencilerle bir araya geldi.

Altay Engellilerle Buluştu
Başkan Cihangir Marmara, Asbaşkan Alex Padulano ile Teknik İşler ve Tesisler Sorumlusu Cüneyt Oğuz, Bornova’da yaklaşık 60 engelliye eğitim veren merkezi ziyaret ederek öğrencilere Altay temalı şapka, defter, çıkarma, kaplama kağıdı gibi hediyeler verdi. Altay heyetiyle ile hatıra fotoğrafı çekilen öğrenciler duygu dolu anlar yaşadı.
 
2011 yılında Fahriye Tuğcu Gönen tarafından kurulan Ege Artı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’deki Altay lisanslı özel sporcuların Beden Eğitimi Öğretmeni Ayfer Ergezen yönetiminde basketbol, futbol, atletizm ve masa tenisi gibi branşlarda mücadele ettiğini ve önemli başarılara imza attığını dile getiren Teknik İşler Sorumlusu Cüneyt Oğuz, "Engelli olmak ayıp değil, her insan bir engelli adayıdır. Özel öğrencilerimizi iç saha maçlarımızda misafir edeceğiz. Altay kulübü olarak sosyal sorumluluk projelerinin içinde olmaya devam edeceğiz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2015, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER