Ali Koç'a Büyük İlgi

Fenerbahçe kongre üyeleri, yeni yönetim kurulu listesinde yer almayan Ali Koç'a büyük ilgi gösterdi.

Ali Koç'a Büyük İlgi

Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena'da yapılan kongrede, yeni yönetim kurulu listesinde yer almayan Ali Koç öğle saatlerinde oy verme işleminin yapıldığı salona girerek, 11 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Ali Koç'un ismini listede göremeyince adeta şok yaşayan kongre üyeleri, Koç'a büyük ilgi gösterdiler.

Sandık başında sıraya giren Koç ile fotoğraf çektirip, imza alan üyeler listede ismini göremedikleri için çok üzüldüklerini söylediler. Koç ile fotoğraf çektiren üzerinde Fenerbahçe forması olan bir çocuk, “Çok üzüldük, sizsiz olmaz” dedi. Bazı kongre üyeleri de “Sizi listede görememek büyük şok oldu” derken, oyunu kullanan Ali Koç'u alkışladılar.

İmza almak, fotoğraf çektirmek isteyen kongre üyelerinin arasında güçlükle basın mensuplarının bulunduğu bölgeye ilerleyen Ali Koç, 4 yaşındaki Nazlı isimli kız çocuğu “Ali Başkan” diye bağırınca, dönüp küçük kızı sevdi ve montuna imza attı. Küçük Nazlı salondan ayrılırken “Ali Başkan hoşçakal” diye bağırıp, el sallayınca Ali Koç, “Ne hoşçakalı” dedi. Koç, “Sizi listede görmeyince çok üzüldük” diyen kongre üyelerine “Bir yere gitmiyoruz” şeklinde yanıt verdi.

Taraftarların bu tavrı karşısında duygulanan Ali Koç, açıklama yapmak için basın mensuplarının bulunduğu yere giderken, son anda “Siz toparlanın ben birazdan gelirim” diyerek oy verme işleminin yapıldığı alandan ayrıldı.

Kongre üyeleri büyük üzüntü yaşadı

Oy vermek için salona gelen kongre üyeleri, özellikle listede Ali Koç'un ismini göremeyince adeta şok oldu.

Ali Koç'un listede yer almaması nedeniyle büyük üzüntü yaşayan kongre üyeleri, bazı yöneticilere de bu üzüntülerini ilettiler.

Bir kongre üyesi, Nihat Özdemir ve Turhan Şahin'e “Bu listede, bu dönemde bizim sesimizi duyuracak birini göremiyorum. Ali Koç çıkıp, açıklamalar yapıyordu” diye üzüntüsünü belirtti.

Bazı kongre üyeleri de listeden memnun olmadıklarını dile getirdiler.

Notlar

Yeni yönetimde yer almayan eski yöneticiler de salona gelerek, oy verdi.

Ali Koç'un yanı sıra yeni dönemde yönetim kurulu listesinde olmayan Nihat Özdemir, Murat Özaydınlı, Cihan Kamer, Vedat Olcay, Serhat Çeçen de oylarını kullandı.

-Kongre üyesi, eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt, eski yöneticilerden Vefa Küçük, Aziz Yıldırım'ın kızı Gülşah da oylarını kullandı.

-Fenerbahçe Kulübü'nde 10. kez başkan adayı olan Aziz Yıldırım'ın yer almadığı bir seçim ilk kez yapıldı.

-Üç yıllık dönemde kazanılan kupalar bugün da salonda sergilenirken, oy vermeye gelen kongre üyeleri kupalarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2012, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER