Ali Koç'tan Erdoğan açıklaması: Öncülüğünde...

Fenerbahçe Kulübü başkan adayı Ali Koç'tan çok tartışılan bir açıklama geldi

Ali Koç'tan Erdoğan açıklaması: Öncülüğünde...

"Camialar arası yapıcı bir rekabet ortamıgerekli. Bunu da Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde sağlanabileceğini düşünüyorum" diyen Ali Koç spor basınıyla buluştu.

2-3 Haziran tarihlerinde yapılacak Fenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda başkan adayı olan Ali Koç , Hürriyet gazetesini ziyaret etti. Koç, ilk olarak TFF Başkanı ve Demirören Medya Holding Başkanvekili Yıldırım Demirören ve Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Mehmet Soysal ile bir araya geldi.

Koç daha sonra spor yazarları, editör ve muhabirlerin sorularını yanıtladı.

ERDOĞAN'IN ÖNCÜLÜNDE SAĞLANABİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORMUŞ

Koç'un açıklamalarından öne çıkanlarlar şöyle:

"Fenerbahçe’nin sporcu fabrikası olması lazım… Camianın tekrar kenetlenmesi gerekiyor. Ayrıca camialar arası yapıcı bir rekabet ortamı da gerekli… Bunu da Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde sağlanabileceğini düşünüyorum.

İçinde bulunduğumuz çirkin ortam değişmeli…Bana göre burada en az sorumlu olan taraftardır. Siz bu ortamı sunduğunuz takdirde durum böyle olur.

Obradovic’le daha çok sayıda başarı gelecektir. Ona sahip olduğumuz için inanılmaz şanslıyız. Moral düşüklüğü yaşadığım zaman taraftarın yaptıklarına bakıp moral buluyorum.

Kazansam da kaybetsem de kazanacağım. Fenerbahçe camiası olarak, ‘Ben’i, ‘Biz’e çevirebilirsek çok büyük başarılar ve işler yapacağımıza inanıyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER