'Alex'i Yedek Bırakacağım'

Alex yaş olarak belli seviyeye geldi. Alex'siz oynamaya alışmalıyız. Daha az süre verip, daha verimli kullanmayı düşünüyorum. F.Bahçe'nin yüksek çıkarları bunu gerektiriyor.

'Alex'i Yedek Bırakacağım'

 

F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Medical Park ile yapılan imza töreninden sonra basınla sohbet etti. Kocaman'ın her sözü manşet olacak nitelikteydi. F.Bahçe'nin Alex'siz oynamaya alışması gerektiğini belirten tecrübeli hoca, değişimin adım adım yapılacağını ve Alex'in daha az şans bulacağını söyledi.
 
İşte Kocaman'ın sözleri: "Alex'in yaşı belirli bir seviyeye geldi. F.Bahçe'nin yüksek menfaatlerinin gereklerini yapacağız. Ona daha az süre verecek, daha verimli kullanacağım. Bunu yaparken onun da fikrini alacağım. Çünkü Alex bunu hak etti. Uzun yıllardır F.Bahçe'nin yükünü çekiyor, yükünü azaltacağım."
 
Emre'nin gitmesini, "Kendisi ve F.Bahçe için hayırlı oldu" diye değerlendiren Aykut Kocaman, "Tek hesap vereceğim makam başkanlıktır. Polemik konusu olacaktır ama doğru bildiğim yolda ne pahasına olursa olsun ilerleyeceğim. Korkmadan karar alacağım" dedi.
Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2012, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER