Acar'dan Yönetime Salvo

Karşıyaka'ya bu sezon önemli mali katkı sağlamasına rağmen Necati Ateş'in transferi sırasında yaşanan tartışmaların ardından bir süredir kulüpten uzak durmayı tercih eden İstanbullu işadamı Erdal Acar, 1461 Trabzon yenilgisinden sonra yönetime tepki gösterdi.

Acar'dan Yönetime Salvo
Son olarak 23 Ağustos'ta Buca Arena'da oynanan Şanlıurfaspor maçını, arasının açık olduğu Başkan Ali Erten'le birlikte izleyip hafta içinde tesisleri ziyaret eden Erdal Acar, daha sonra İstanbul'a döndü. Erdal Acar, Şanlıurfaspor galibiyetine vaadettiği 100 bin TL primin yanı sıra bazı oyunculardaki senetleri de ödemedi. Erdal Acar, Karşıyaka'nın sahasında 1461 Trabzon'a 3-2 yenilmesinden sonra sosyal medyada taraftara şu mesajı verdi:
 
"Takım kurulduğu günden bu yana yaşanan süreci yakından takip etmekteyim. Mevcut yönetimin kendi çıkarları arasında yaşanan anlaşmazlıkların içinden çıkamayacaklarını anladıkları için ve benim buna müsade etmek istemediğimden dolayı bir takım sorunlarla karşı karşıya gelmiş bulunuyoruz. Bu sorunun lig başlamasından bu yana futbolcu kardeşlerimin üzerindeki etkisinin sahaya yansıdığı alınan sonuçlardan ortaya çıkmaktadır. Sevdam dediğim Karşıyaka'ya yapmış olduğum maddi ve manevi destekden dolayı yaşanan kötü süreç beni çok sevdiğim Karşıyaka'dan uzaklaşmıştır. İlk günden bu yana birlik olalım çağrıma karşı mevcut yönetimin güç kaybetme korkusu sahada net bir şekilde gözükmektedir. Büyük Karşıyaka Taraftarı, 'Biz istersek olur' dedim, tekrar söylüyorum bu yönetim biz istersek olmaz."
Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2015, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER