banner9

Acar İle Buzlar Eridi

Karşıyaka yönetimi, kulübe ekonomik destek sağlayan Erdal Acar'la yaşanan gerilimde İstanbullu işadamından yana tavır takınıp kendilerine cephe alan Taraftarlar Derneği'yle bir araya gelerek buzları eritti.

Taraftarların davetiyle gerçekleşen görüşmede sezon başından bu yana yaşanan gelişmeleri değerlendiren Başkan Ali Erten ve Futbol Şube Sorumlusu Osman Kırkpınar, sorunları masaya yatırdı. Görüşmede futbol şubesinin sorumluluğunun, tüm maliyetiyle birlikte bir sezonluk Acar'a devredilmesi dahil tüm ihtimaller masaya yatırıldı. Taraflar, kulüp çıkarları olduğu konusunda görüş birliğine vardı. Yönetim, bir süredir kulübe mesafeli duran Erdal Acar'la da önümüzdeki günlerde bir araya gelip işbirliğinin devamı için resmi teminat vermesini isteyecek. 
 
Karşıyaka'ya sezon öncesi 8.5 milyon TL nakit kaynak aktarın futbolculara transfer alacaklarına karşılık kişisel senetlerini dağıtan Erdal Acar'la yönetimin arası ligin başlamasına saatler kala yetki karmaşası yüzünden açılmış, karşılıklı sert açıklamalar yapılmıştı. Öte yandan futbol takımının kötü gidişatını da görüşen yönetim, Gaziantep Büyükşehir Belyediyespor deplasmanını bekleme kararı aldı. Teknik direktör Cüneyt Dumlupınar'ın akıbeti ve takıma ceza kesilip kesilmeyeceği bu maçtan sonra netlik kazanacak.
Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2015, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER