banner9

Yeni İl Başkanı Göreve Başladı

MHP Genel Merkezi tarafından Tokat İl Başkanlığı görevine atanan Onur Çalışkan, ’’Sayın genel başkanımız, muhalif olsun olmasın herkesi kucaklamamızı istedi" dedi.

Yeni İl Başkanı Göreve Başladı
MHP Genel Başkanlığı tarafından başlatılan çalışma çerçevesinde olağanüstü genel kurul için imza veren iller arasında yer alan Tokat il başkanlığı görevinden alınan Fatih Demirkol’un yerine atanan Tokat eski Ülkü Ocakları Başkanı Onur Çalışkan, beraberinde çok sayıda partili ile parti binasında basın toplantısı düzenlendi. MHP Tokat il teşkilatının dimdik ayakta olduğunu söyleyen Başkan Çalışkan, birlik beraberlik mesajı verdi.
 
"GENEL BAŞKANIMIZIN ÖZEL RİCASI OLDU"
MHP lideri Devlet Bahçeli ile görüştüğünü ve kendisinden özel bir ricası olduğunu söyleyen Başkan Çalışkan, şöyle konuştu:
 
"Genel Başkanımızın talimatı bizim buralara gelip herkesi kucaklamamız yönündedir. Adı muhalif olsun, adı muhalif olmasın her kim varsa mutlaka ama mutlaka yanında olmamız gerektiğini, onlarla istişareler yapmamız gerektiğini, onları kucaklamamız gerektiğini ve partimizi bu sıkıntılı süreçten en az yarayla kurtarmamız gerektiğini ifade etmiştir.’’
Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2016, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER