banner51

'Şükür Namazını Ulucami'de Kılacağız'

Bursa’da konuşan MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, partisinin seçimlerde tek başına iktidar olmak üzere yola çıktığını söyledi. Türkiye’nin 7 Haziran tarihinde üzerindeki ölü toprağını atacağını belirten Büyükataman, "7 Haziran akşamı şükür namazını Ulucami’de, 8 Haziran günü ise sabah namazını Hacı Bayram’da kılacağız" dedi.

'Şükür Namazını Ulucami'de Kılacağız'
 
MHP Bursa İl Teşkilatı, yapılacak genel seçimlerde partilerinin milletvekili adaylarının tanıtımı için toplantı düzenledi. Wamtes Tesisleri’ndeki toplantıda konuşan MHP Genel Sekrereti İsmet Büyükataman, partisine olan ilginin giderek arttığını söyledi. 7 Haziran’da yapılacak seçimlerde, tek başına iktidar olacaklarını belirten Büyükataman, "Biz bu düşünce ile yola çıktık. Herkesi kucaklayacağız. Sahip de çıkacağız. İnsanlarımızı, Milliyetçi Hareket’in mesajlarıyla buluştaracağız. Üç hilalin iktidar mührünü Bursa’dan vuracağız" dedi. Yapacakları seçim çalışmalarında yılmayacaklarını, geri durmayacaklarını ve yorulmayacaklarını ifade eden Büyükataman, "Göreceksiniz, 7 Haziran’da dünya, Türk milletinin yeniden doğruluşuna şahitlik edecektir. Türkiye, 7 Haziran günü üzerine atılmış ölü toprağından silkinecektir. Ülkemiz üç hilal ile yeni baştan doğacaktır. Bismillah dedik. 7 Haziran akşamı şükür namazını Ulucami’de, 8 Haziranda sabah namazını Hacı Bayram’da kılacağız" dedi.
 
Milletvekili adaylarının teker teker tanıtımı ile devam eden tören, bozkurt işareti yapılan fotoğrafların çekilmesi ile sona erdi.
Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2015, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER