banner51

'Sen Allah'ın Gölgesi misin?'

CHP Sözcüsü Haluk Koç, Başbakan Erdoğan'a yönelik eleştirilerde bulundu. Koç, Erdoğan'ın "Bunlar Allah'a verilecek hesabı da düşünmüyorlar" sözlerine "Sen Allah'ın gölgesi misin" diye yanıt verdi.

'Sen Allah'ın Gölgesi misin?'
CHP Sözcüsü Haluk Koç internet düzenlemesiyle ilgili açıklama yaptı.
 
Koç'un açıklamasından öne çıkanlar;
 
"Gereksiz tartışma dediğin oğlunu makam arabanla yargıdan kaçırmak mı? Bu ne küstahlık bu ne cüret? Bunları söylerken yanında İspanya Başbakanı var. Bari onun yanında bunları hatırlatma da yüzün kızarmasın. Bir kere ar damarı çatlamayagörsün. Beddua değil ama yüzünüze gözünüze dursun demek aklından geçiyor insanın.
 
İnternet düzenlemesi akıl çoğunluğuyla değil parmak çoğunluğuyla kabul edildi. Niye rahatsızlar internetten? Çünkü Gezi Parkı'ndan itibaren AKP'nin uykularını kaçıran sosyal medyayı bitirmek istiyorlar. Çünkü orayı Alo Fatih ile bitiremi,yoruşar. Bu sansürdür. Demokrasiden kaçıştır. Özel hayatın korunmasıyla uzaktan yakından alakası yoktur.
 
Geçtiğimiz yıllarda meydan meydan gezerek internete düşen görüntüleri 'Bunlar özel değil genel genel' diye bağıran kimdi? Buradan Sayın Cumhurbaşkanına umutsuz bir çağrıda bulunmak istiyorum. Sayın Cumhurbaşkanının sosyal medyaya ilgili malum. 5 Mart 2011'de Mısır'daki olaylara ilişkin kendi özel hesabından şu mesajı yolladı dünyaya:
 
"Mısırlı gençler sosyal medyanın gücünü o kadar etkin kullanmışlardır ki eski yöneticilerin tedbir almasına fırsat kalmamıştır. İletişim tekonolojilerinin eriştiği bu güç karşısında hiçbir kapalı rejim uzun vadede ayakta kalması mümkün değildir"
 
Bu sözlerin arkasında duracak mısınız durmayacak mısınız Sayın Cumhurbaşkanı? Görevinin başında mısın değil misin görelim bakalım. Bu düzenlemeyi bekletmeden TBMM'ye iade etmeniz gerekiyor Sayın Cumhurbaşkanı.
 
Dün Sayın Başbakan AKP'yi ve kendisini eleştirenlere bunlar Allah'a verilecek hesabı da düşünmüyorlar diyor. Sen gölgesi misin Allah'ın? Sen uçmuşsun, senin hesap verme katına bile çıkmaman gerekiyor. Alt katta bekleyecekesin zebanilerin yanında.
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2014, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER