banner51

'Sahaya Ülkücüler İndi' İddiasına Cevap

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Beşiktaş-Galatasaray derbisinde olay çıkaran kişilerin ülkücü oldukları iddialarını yalanlayarak, “Kesinlikle bu bir iftiradır. Ülkücüler böyle olaylara karışmazlar” dedi.

'Sahaya Ülkücüler İndi' İddiasına Cevap

MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Beyoğlu’nda bulunan İstanbul Bilumum Madeni Eşya Sanatkarları Odaları Birliği’ni ziyaret etti. Oda yöneticileriyle bir araya gelen Adan, “İstanbul’da yanında 1 ila 50 kişi arasında işçi çalıştıran 380 bine yakın işyeri var ve burada çalışanların sayısı 2 milyon 300 bin. Aileleriyle birlikte İstanbul’un omurgası ortaya çıkıyor. İstanbul’a oksijen veren sizlersiniz. Ayrıca hem demokrasinin hem de istikrarın unsurlarısınız. Dolayısıyla Türkiye’yi yönetenler sizlerden istifade etmelidir. Küçük, orta ve büyük boy işletmeler, esnaf ve ticaretle meşgul olanlar, Türkiye’deki istikrar ve istihdamın öncüleridir. Hükümetin buralara kulak vermesi zorunludur” dedi.

 
Ziyaretinde gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Adan, Beşiktaş-Galatasaray derbisinde olay çıkaran kişilerin ülkücü oldukları iddialarını yalanladı. Adan, “Kesinlikle bu bir iftiradır. Ülkücüler böyle olaylara karışmazlar” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2013, 15:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER