Pastalı Seçim Zaferi Kutlaması

Kayseri’de AK Parti Melikgazi Kadın Kolları üyeleri, 1 Kasım seçimlerinde elde edilen büyük başarıyı pasta keserek kutladı.

Pastalı Seçim Zaferi Kutlaması
 
Melikgazi kadın kollarındaki partililerin ilgi gösterdiği pastalı kutlamaya, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Atçı Nergis, İl Kadın Kolları Başkanı Sevilay İlkentapar, Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu ve  Melikgazi Kadın Kolları Başkanı Selma Kocaoğlu eşlik etti.  Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu, toplantıya katılan bütün kadınlara gül verdi. AK Parti Milletvekili Hülya Atçı Nergis, partisinin 1 Kasım seçimlerinde büyük bir başarı elde ettiğini belirterek, şöyle dedi:
 
"Bu tüm teşkilatların başarısıdır. Ak Parti’nin tek başına iktidara gelmesi, tüm Müslümanlar ve dünya mazlumları tarafından sevinçle karşılandı. Çünkü Türkiye ne kadar güçlü olursa, Müslüman ülkeleri ve mazlumlar o kadar rahat ve huzurlu olur. Bu başarıyı elde etmemizde büyük pay sahibi olan siz kadınlarımıza ve teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum."
 
Konuşmaların ardından Kayseri’nin seçilen tek kadın milletvekili Hülya Atçı Nergis, İl Kadın Kolları Başkanı Sevilay İlkentapar, Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu, Melikgazi Kadın Kolları Başkanı Selma Kocaoğlu birlikte pasta keserek, partili kadınlara ikram etti.
Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2015, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER