'Partimde Kalacağım'

Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, CHP’den aday gösterilmemesinin ardından yaptığı açıklamada, partide kalacağını söyledi. 

'Partimde Kalacağım'
 
Maltepe Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde basın mensupları, Maltepe Belediyesi başkan yardımcıları, çalışanları, CHP üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı toplantıda basın açıklaması yapan Başkan Zengin, partisinde kalacağını açıkladı. Alkışlar eşliğinde salona giriş yapan Başkan Zengin’in konuşması sırasında salondaki kalabalık göz yaşlarını tutamadı. Açıklamasının ardından Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, “Bu daha başlangıç, mücadeleye devam” sloganları eşliğinde uğurlandı.
 
HESAP SORACAĞIZ
 
“Kamuoyunun Dikkatine" başlığıyla Maltepe Belediyesi’nden yapılan Başkan Zengin’in açıklamasında,  kendisine destek verenlere teşekkür etti. Zengin, "Cumhuriyet Halk Partisi’nde içinde bulunduğumuz süreçte bu kaos ortamını yaratanlardan ve halkı yok sayanlardan Cumhuriyet Halk Partisi’nin içinde kalarak halkımızla birlikte hesap soracağımızın da önemle bilinmesini istiyorum " dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2014, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER