banner51

'Neyin Ustası Olduğu Belirlendi'

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, "17 Aralık’ta bir şey ortaya çıktı. Dünya lideri olarak tanıtılan, büyük usta diye propagandası yapılan Recep Tayip Erdoğan’ın devlet malına, millet malına, yetim hakkına el uzatmanın ustası olduğu ortaya çıktı" dedi.

'Neyin Ustası Olduğu Belirlendi'
 
MHP’li Atilla Kaya, partisinin Bartın Belediyesi başkan adaylarının belediye sosyal tesislerindeki tanıtım töreninde konuştu. 17 Aralık operasyonuna değinen Kaya, "Zaman zaman Meclis’te konuşmalar yapılırken arkadan bir ses geliyor ’hırsız var’ diye. AKP’li milletvekilleri ne yapacaklarını şaşırıyorlar. 17 Aralık’ta bir şey ortaya çıktı. Dünya lideri olarak tanıtılan, büyük usta diye propagandası yapılan Recep Tayip Erdoğan’ın neyin ustası olduğu, kim olduğu, ne olduğu ortaya çıktı. Recep Tayyip Erdoğan’ın ülke kaynaklarını yakın çevresinde birtakım organizasyonlar kurarak peşkeş çektiği ortaya çıktı. Yani devlet malına, millet malına, yetim hakkına el uzatmanın ustası olduğu ortaya çıktı" diye konuştu.
 
’İŞİN UCU SİZE DOKUNUNCA MI AKLINIZA GELİYOR?’
 
"Bunları söyleyince Ak Parti’liler ayakkabı kutularından çıkan paraları, bakanların kollarına taktıkları 700 bin liralık saatleri konuşmak istemiyor" ifadelerini kullanan Kaya, şöyle konuştu:
 
"Bir paralel yapıdır tutturmuş gidiyorlar. Bu paralel yapı Mars’tan mı geldi, nereden geldi? 11 yıldan beri iktidarsanız, devletin içinde bir paralel yapı varsa, bu ortaya çıkartılır. Savcılar var, hakimler var. Onların önüne delilleri koyarsın, her şey ortaya çıkar. Devlet içinde başka başka devletler olmaz. Aslında bunu söyleyenler, kendi beceriksizliklerini itiraf etmiş oluyorlar. Eski Genelkurmay Başkanı terör örgütü kurmak suçlamasıyla cezaevinde yatarken, insanlar uydurulmuş CD’lerle cezaevlerine atılırken hiçbir şey yok. Ne zaman ki ucu kendilerine dokunuyor. Hemen ’paralel yapı var’ diyorlar. İşin ucu size dokununca mı aklınıza geliyor."
 
’SOYGUNLARIN, YOLSUZLUKLARIN HESABINI VERECEKLER’
 
Ak Parti’nin devlet düzeninin bozulması gibi bir derdinin olmadığını ifade eden Kaya, şunları söyledi:
 
"Onların tek derdi kendi kurdukları yolsuzluk düzeninin bozulmaması. Tek amaçları budur. Bunlar devlet düzenini tarumar ettiler. 10 bine yakın polis ve hakimin görev yeri değiştiriliyor. Şimdi öğreniyorum. Evinde ayakkabı kutularından dolarlar çıkan Halk Bankası Müdürü serbest bırakılıyor. Bunların yaptıklarına baktığımız zaman, bunların sonu çok kötü olacak. Bu ortaya çıkmıştır. Ne yaparlarsa yapsınlar, bu yaptıkları soygunların ve yolsuzların hesabını vermekten kurtulamayacaklardır. Alo Tayyip Erdoğan; senin iktidarının sonu geldi. Çünkü Milliyetçi Hareket, sel gibi, fırtına gibi geliyor. Nerede olursan ol, nereye kaçarsan kaç, seni kulağından tutup Yüce Divan’a getirmek, Türk milliyetçiliğinin görevidir."
Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2014, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER