MHP'li Kadın Adaylardan İddialı Çıkış

MHP İzmir 1’inci Bölge 2’nci sıra Milletvekili Adayı Senem Kılıç seçim tırı, 2’nci Bölge 2’nci sıra Milletvekili Adayı Neslihan Çelik de seçim otobüsüyle yollara düştü.

MHP'li Kadın Adaylardan İddialı Çıkış
Güzelbahçe’de bir araya gelen iki kadın aday, seçmen iletişim merkezi olarak hizmet verecek mobil seçim araçlarının tanıtımını birlikte gerçekleştirdi. MHP İzmir 1’inci Bölge 2’nci sıra Milletvekili Adayı Senem Kılıç mobil seçmen iletişim merkezi olarak hizmet verecek seçim tırının açılışını yaparken, 2’nci Bölge 2’nci sıra Milletvekili Adayı Neslihan Çelik de seçim otobüsünü tanıttı.
 
Açılışta konuşan MHP Senem Kılıç, Türkiye’nin, geleceğini oylayacağını çok önemli bir seçime gidildiğini hatırlatarak, “İki kadın milletvekili adayı olarak Türkiye’nin en önemli kentleri arasında yer alan İzmir’de partimiz adına ipi göğüslemeyi ve mevcut milletvekili sayımızı daha da artırmayı hedefliyoruz. Diğer partiler gibi devletin imkanlarını kullanabilmek gibi bir lüksümüz yok. 13 ilçede tek tek seçim ofisi açmak yerine, biz de maksimum verimlilik sağlayacağımız bu yolu seçtik" dedi.
 
Neslihan Çelik ile birlikte seçim çalışmalarında örnek bir kadın dayanışmasına imza attıklarını kaydeden Kılıç, "Partimiz, iki kadın adayının sırasını birer basamak yükselterek, kadınlara ne kadar önem verdiğini bir kez daha göstermiş oldu. Biz de bu teveccühe layık olabilmek adına çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz ve bu yönde uğraşıyoruz. Zaten zor olan siyaset, bildiğiniz gibi kadınlar için çok daha zor. Bizim de elbette zorlandığımız anlar oluyor; ancak iki kadın olarak birbirimize sonuna kadar yardım etmeye çalışıyoruz. Bu süreçte de kadın dayanışması adına güzel örnekler sahneye çıkıyor. İnşallah bu dayanışmamızı seçimden sonra da devam ettireceğiz ve tüm İzmirli kadınların sesini Meclis’te sonuna kadar dillendirmeye çalışacağız. Benim olmadığım yerde Neslihan Hanım, Neslihan Hanım’ın bulunmadığı yerde de ben İzmirli kadınların sesi olacağız.
 
2. bölge 2. sıra milletvekili adayı Neslilan Çelik de mobil kampanyayla amaçlarının halkın isteklerini kısa sürede dinleyerek çözüm üretebilmek olduğunu belirtti, “Bize verilen görevi layıkıyla yapmak için devletin imkanlarıyla değil kendi imkanlarımızla yola çıktık" dedi.
Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2015, 12:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER