banner9

'Mhp İle Birleşme Söz Konusu Bile Olamaz'

Büyük Birlik Partisi genel merkezinde düzenlenen basın toplantısında BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, doğudaki şehitleri anmasının ardından gündem de yaşanan olayları sert bir dil ile eleştirdi.

'Mhp İle Birleşme Söz Konusu Bile Olamaz'
Karaman’da yaşanan çocuk tacizlerini sert bir dil ile eleştiren Destici,"Bu olayın davasının sonucunu ve işleyişini doğru bulmuyorum. Bu davada sadece bir kişiyi yargılayarak davanın doğru bir yargı şekli olamaz. Bu şahsı bünyesinde çalıştıran vakfın ve orada bu olaya göz yuman herkesin yargılanması gerekiyor.Adı öğretmen olan bir sapığın üzerine bu suçu yükleyerek bu iş kapatılamaz. Bizim ahlaklı bir topluma ihtiyacımız var, bizim için maneviyat maddiyattan öndedir ancak şu an Türkiye yönetiminde olanlar maddiyatı öne koymuş ve bu olaylara maddi yönden bakarak göz yummaktadır” dedi.
 
“ERGENEKON İLE YILLARCA TÜRKİYE’Yİ MEŞGUL ETTİLER”
 
Destici," Ergenekon diyerek Yargıtay’ı ve bütün halkı meşgul ederek gündemi kapattıklarını ve asıl olayların göz ardı edilmesini sağladıklar.Suçsuzların suçlu , suçluların ise suçsuz ilan edildiği bir yargı sistemi olur mu? Eğer bu insanlar suçsuzsa neden bu kadar yıl yattılar” dedi.
 
"MHP İLE BİRLEŞME SÖZ KONUSU BİLE OLAMAZ"
 
Milliyetçi Hareket Partisi Adayı Sinan Oğan’ın birleşme iddialarını yalanlayan Destici, “ Ne Sinan Oğan ile ne de diğer başkanlarla görüşmemiz söz konusu değildir. Bırakın birleşmeyi görüşmemiz bile mümkün değildir. MHP’nin kongre süreci kendi iç işleridir dolayısıyla böyle bir konu mümkün olmaz olamaz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2016, 16:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER